Zaproszenie na konferencję w Glasgow

Nasza znana seria Europejskich Konferencji Raka Piersi (EBCC) zapewniają wyjątkową oprawę multidyscyplinarne dla wszystkich specjalistów z wspólnego zainteresowania w raku piersi, aby poruszać się, dyskutować, informować i uczyć się o tym zmieniającym się choroby krajobrazu; do debaty i celowe o nowych danych oraz rozwoju oraz do ustalenia, co to oznacza dla leczenia pacjenta i opieki. Co ważniejs...ze, 9. Europejski Breast Cancer Conference (EBCC-9), największa konferencja Rak piersi poza USA, umożliwi uczestnikom realizować nowe ustalenia w ich codziennej praktyce, w widoczny różnicę dla swoich pacjentów. To będzie nacisk rdzeń EBCC-9, w Glasgow, w Szkocji od 19 do 21 marca w 2014 roku.
Społeczność raka piersi rozpoznaje konieczność utrzymania na bieżąco ze wszystkimi postęp w tej dziedzinie, czy to w wczesnego wykrywania, środki diagnostyczne, lepsze lepsze sterowanie lokalne, rozwój prognozowania, czy postępy w terapii pomocniczych. Dążymy do poszerzania zasięg i edukacji, i EBCC-9 zapewnia najbardziej wszechstronne CME-akredytowany program naukowy na bieżąco, a najpiękniejsze, musi-uczestniczyć dyskusje, wykłady i nowatorskie myślenie w dziedzinach specjalistycznych. Mamy nowe sesje, takie jak "wielodyscyplinarny zespół w prawdziwym świecie", z wielodyscyplinarny zespół omawianie wyjątkową sprawę. Mamy również rozszerzyć nasze warsztaty partnerskie, aby skupić się na pielęgniarki i patologów oraz senologists.
W tym roku z ponownym wprowadzeniem manifestu, oświadczenie Glasgow, w tym konkretnych rezultatów konferencji, zostaną wykorzystane do lobby polityków i decydentów w celu poprawy leczenia raka piersi i opieki.
EBCC-9 stanowi solidną platformę dla adwokatów, aby połączyć się i współpracy ze specjalistami z rakiem piersi, umożliwiając wszystkim usłyszeć od liderów myśli, uczyć się od kolegów i rówieśników i wspólnie pracować, aby skutecznie rozwijać wgląd w postęp i raka piersi.
Czekamy na przyjęcie do Glasgow, w przeświadczeniu, że będzie to niezapomniane przeżycie. EBCC-9 oferuje unikalną platformę dla wszystkich specjalistów z wspólnego zainteresowania w raku piersi, aby uzbroić się odpowiednio w walce leczyć tę chorobę. Z góry dziękuję za przyłączenie się do nas, aby zaznaczyć ten kolejny wielki kamień milowy w kierunku EBCC ostatecznie leczenia raka piersi.